Angajatii Baroului Bucuresti si ai Filialei CAA

Mai stie cineva ceva despre cineva cumva?
Post Reply
mamica_dulce

Angajatii Baroului Bucuresti si ai Filialei CAA

Post by mamica_dulce » 09 Nov 2004, 17:58

Cum va simtiti dragi confrati, avocati, cand mergeti la institutiile amintite si angajatii va trateaza ca pe nea Ion? Sau ce parere aveti de angajata CAA care sustine pe holuri (in timp ce noi stam cuminti la cozi si asteptam sa ne platim darile) ca slujba ei e un hobby? Sau de inspectorii, casierele care te reped daca nu esti "tare pe pozitie"?
Ma gandesc ca platim destul de mult (avem sau nu venituri) pentru a fi tratati cu respect si a nu suporta pipite cu hobby-uri si nepoate increzute care iau posturile pe care se afla drept activitati recreative.

Maria

innuenda

Post by innuenda » 09 Nov 2004, 18:48

oho, ho. Pai daca a zis ca munca ei e un hobby de ce nu i-ai replicat si tu spunandu-i sa o presteze, atunci, in timpul liber. Vorba aia! Frumoasa tara avem! Pacat ca-i locuita! :lol: :cry:

wittmann

Post by wittmann » 13 Nov 2004, 21:53

M-am plans mereu de cotele platitie la CAA. Acum imi dau seama ca la Galati e intr-un fel Raiul pe pamant.

AvoNet

Asta meritam !

Post by AvoNet » 16 Nov 2004, 14:15

Asta meritam pentru ca noi i-am obisnuit sa nu luam atitudine si sa le toleram comportamentul inadecvat.E misto cand e program cu publicul si primul lucru care iti apare in fata e lacatul.Apar si domnitele cu o mica intarziere de 30 de minute iar noi nu spunem nimic.Sau cand vorbesc in interes personal la mobil si noi stam cuminti la rand si tacem sa nu suparam pe cineva.La urma urmei sunt angajatii platiti de noi !Si e corect sa se poarte asa..... :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests