finalizare contract vanzare-cumparare prin imputernicire

Succesiuni, Terenuri, Constructii, Dezmembraminte, Societati Comerciale
vulpacris

Re: finalizare contract vanzare-cumparare prin imputernicire

Post by vulpacris » 19 Feb 2010, 18:30

:grin: :floare:

Sa nu se intoarca LEX si sa-mi bata obrazul ca a facut ca mine si din cauza asta s-a intamplat ceva rau, ca el poate ca nu a citit regulamentul, fiind mai mult decat clar faptul ca pentru sfaturi juridice competente, conform legii, trebuie sa le ceara unui avocat, care are si raspundere contractuala, pentru acestea.

Suflu si in iaurt, ce pot sa fac altceva, :roll: ca poate nu a citit nimeni postarile mele in care am precizat ca nu sunt nici avocat si nici consilier juridic, eu dandu-mi doar cu presupusul. :grin:

:cafea:

angel

Re: finalizare contract vanzare-cumparare prin imputernicire

Post by angel » 20 Feb 2010, 00:28

vulpacris wrote::grin: :floare:

Sa nu se intoarca LEX si sa-mi bata obrazul ca a facut ca mine si din cauza asta s-a intamplat ceva rau, ca el poate ca nu a citit regulamentul, fiind mai mult decat clar faptul ca pentru sfaturi juridice competente, conform legii, trebuie sa le ceara unui avocat, care are si raspundere contractuala, pentru acestea.

Suflu si in iaurt, ce pot sa fac altceva, :roll: ca poate nu a citit nimeni postarile mele in care am precizat ca nu sunt nici avocat si nici consilier juridic, eu dandu-mi doar cu presupusul. :grin:

:cafea:
:cafea: :cake:

Da' bine iti mai dai cu presupusul vulpe! :aplauze: :dans:
Sper sa "presupui" cat mai mult timp de acum inainte, ca sa te putem exploata intelectual la maxim.Noi stim ca tu nu esti nici avocat si nici CJ in vreun colegiu/ barou din Romania, dar nu-i problema,ca n-ai incheiat contract de asistenta cu membri forului si acum iti fac plangere la barou ca-s nemultumiti. :crizaderas:

agenda

Re: finalizare contract vanzare-cumparare prin imputernicire

Post by agenda » 20 Feb 2010, 00:42

of vulpita! :floare: ai un caracter frumos. ma bucur sa mai sunt astfel de oameni :razz:

:cafea:

Ioni23

Re: finalizare contract vanzare-cumparare prin imputernicire

Post by Ioni23 » 07 Mar 2017, 07:07

Buna. Vreau sa intreb si eu pe cineva.. daca am facut antecontractul la un notar si pentru vanzare am gasit un notar cu taxe mult mai mici, pot sa fac vanzarea in alta parte? Multumesc!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests