Sotia a plecat in Italia si nu mai vrea sa se intoarca

Familiei
Post Reply
ary ary

Sotia a plecat in Italia si nu mai vrea sa se intoarca

Post by ary ary » 19 Nov 2011, 23:00

buna ziua am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta si pe mine sotia mea a plecat acum 2 luni italia si de atunci e foarte rece cu noi suntem castoriti de 10ani si avem doi copi baiatul are 8 ani si fata 6 ani.Am aflat in urma cu o spatamana ca sotia mea are un amant in varsta de 18 ani ea are 32 de ani.Si eu am vorbit cu ea sa vina acasa cai mai dau o sanasa si sa fim din nou o familie dar ea nu vrea cand a plecat eu nu prea am fost de acord cu plecarea ei dar ea a zis ca asa facem un viitor la copii si dupa ce a ajuns acolo nu ne mai suna decat o data la saptaman sau 2 sapt acum cateva zile cand am aflat ca are pe alt cineva am inregistrato sa arat si la parinti ei ce face ea si ca nu mai vrea sa vina acasa la copii.Daca as baga divort de ea care sunt sansele sa am ambi copii eu, am un loc de munca stabil si camera de la locul de munca va rog ajutatima si pe mn ce pot face ca ea nu vrea sa se mai impace cu mine la telefon ma face in toate felurie ca ii place viata pe care o are cu respectivul individ.Va multumesc astept si eu un sfat.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] and 8 guests