AJUTOR

Familiei
Post Reply
adrianbraila

AJUTOR

Post by adrianbraila » 04 Jan 2010, 21:43

Buna ziua, sunt prima oara pe acest forum si nu vreau sa par patetic dar sunt disperat cu adevaarat. In urma cu 5 ani am cunoscut o femeie cu care am locuit si am facut un copil ulterior Asa s-a nascut minunea de fata dupa care acum sufar. Fosta concubina a fost casatorita in turcia si are cetatenie turca desi e divortata.In urma cu 8 luni eu am plecat in anglia sa muncesc si ea a fugit cu fata din tara in turcia.Acum fata e trecuta pe numele ei si are si un act de identitate turcesc din cauza caruia nu pot merge acolo sa imi iaau fata chiar daca tribunalul roman hotareste ca fata sa treaca pe numele meu si sa imi fie incredintata mie(asa a spus consulul roman din izmir)Ma vad intr-o situatie disperata si fara iesire, cine are copii intelege cine nu poate crede dar nu mai stiu ce sa fac ca deja fata a devenit pentru mine un chin ce ma macina zi si noapte. Daca e cineva in masura sau in cunostinta de cauza va rog sa ma ajutai ca sunt disperat si asta din mai multe motive ce privesc atitudinea fostei si caracterul care nu prind bine unei fetite de doi ani si jumate. VA IMPLOR AJUTATI-MA

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests