tepa casco asirom

Asigurari de bunuri si persoane
Post Reply
doru_doru32

tepa casco asirom

Post by doru_doru32 » 24 Jan 2013, 06:43

am fost lovit in italia de o masina din spate si am intocmit amiabil in prezenta politiei. a doua zi masina mea tragea stinga si mia mincat cauciuc pe spate in interior. am fost nevoit sa o aduc pe platforma. mia facuto la service dar surpriza la final cind mia facut devizul nu mia trecut nimic de la puntea spate care dupa verificare pe directie indica punte spate deformata. daaaaaaaa sia adus aminte ca anul trecut cind trebuia sa imi intre in reparatie am avut tupeul sa insist la servis sa o faca ,ma tinut trei saptamini sa dea aceptul de intrare in reparatie. alta surpriza ca anul trecut masina era asigurata la omniasig. deci acelasi inspetor .supriza mare ca dosarul e cu regres.. am asteptat un raspuns o saptamina cu multe insistente si ce sa vezi am cautat pe google numele lui si domnul nu avea timp de mine posta anunturi cu apartamente de inchiriat. am sunat pe numarul dela anunturi si mia spus ca am gresit dar ulterior a sters anunturilesi mia spus ca nu imi da bani pe platforma ca puteam aduce masina asa pe roti.

BRT

Re: tepa casco asirom

Post by BRT » 19 May 2013, 13:13

Cum draq ai intocmit amiabil in prezenta politiei, analfabetule? :))

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests