PROTOCOL DE GRADUL O

Discutii filosofice pe teme actuale.
mariusms

PROTOCOL DE GRADUL O

Post by mariusms » 07 Oct 2005, 17:18

A revenit El Presidente. Deja m-am ridicat in picioare si am cantat imnul.
Bine ai revenit NOROCEL ! :lol: :cafea:

nicuvar

Post by nicuvar » 07 Oct 2005, 17:22

Tarziu, nenica. Eu am fost primul.

croc

Post by croc » 07 Oct 2005, 17:25

si eu a doua :mrgreen:

mariusms

Post by mariusms » 07 Oct 2005, 17:27

Nenica, tu zici de culise. :mrgreen:
Eu am intins si covorul rosu. :lol:

nicuvar

Post by nicuvar » 07 Oct 2005, 17:27

marius - medalie de bronz. e bine.

mariusms

Post by mariusms » 07 Oct 2005, 17:31

Avand in vedere cine are aurul si argintul, nu pot decat sa fiu onorat.
Totusi, astept ....conferinta de presa. :lol:

norocel

Post by norocel » 07 Oct 2005, 17:44

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....voi va bateti joc de mine, dar.....imi sunteti dragi si va iert.

Pentru domnite
:kiss: :kiss: :kiss:

Pentru domni bere rece!
Eu chiar am o bere in fata.

alcali

Post by alcali » 07 Oct 2005, 18:13

[img]http://www.smilies4you.de/content/party/a35.gif[/img] welcome back Norocel !
sa nu mai pleeeeeci ....altfel iti dedic "lumini si umbre" [img]http://www.smilies4you.de/content/party/b5.gif[/img]

norocel

Post by norocel » 07 Oct 2005, 18:28

Nu mai plec.
Raman.

wittmann

Post by wittmann » 08 Oct 2005, 20:39

Apropo de plecat... daca vedeti ca lipsesc mai mult timp e din cauza ca nu pot intra pe site, nu pentru ca m-am saturat de voi. Asta e... Sper sa nu ma uitati... Cineva stiu sigur ca nu ma uita... :kiss:

nicuvar

Post by nicuvar » 08 Oct 2005, 20:43

Stiu ca nu te-ai gandit la mine, dar intr-adevar mi-ai lipsit mult, wittmann. Sper sa se rezolve problema.

gavril

Post by gavril » 08 Oct 2005, 23:35

a fost plecat norocel ?

sechmet

Post by sechmet » 09 Oct 2005, 08:16

A lipsit o perioada si nici macar nu ne-a informat . :-P

gavril

Post by gavril » 09 Oct 2005, 10:21

cum? chiar a fost plecat ? cat timp ?
ce ai facut in perioada asta norocel ? de cate ori te-ai spalat pe dinti ? ai tradat acest forum cu un alt forum ? cate discutii juridice ai purtat intre timp ? cate dusuri ai facut ? de cate ori ai mancat ? cata bere ai baut ? cat timp liber ai avut ? cu cate fete te-ai intalnit ? cate cauze, in instanta, ai sustinut ? cate ore ai dormit ? cate ai meditat ? de cate ori ai deschis televizorul ? cate filme ai vazut ? ai vizitat SIAB ? ai luat salariul ? ca ai facut cu banii ? cate perechi de sosete ai ?

Propun sa facem un formular-tip de activitati pe care fiecare membru marcant al acestui forum... sa-l completeze inainte de plecare .. precum si la intoarcere. Formularul se va completa pt. orice neaccesare a forumului mai mare de 48 de ore. Acest formular va veni atat in sprijinul membrilor marcanti cat si in sprijinul celorlalti membri-fan.
Supun acest proiect la vot !
Deci... votati !

mariusms

Post by mariusms » 09 Oct 2005, 12:06

Gavril wrote:cum? chiar a fost plecat ? cat timp ?
ce ai facut in perioada asta norocel ? de cate ori te-ai spalat pe dinti ? ai tradat acest forum cu un alt forum ? cate discutii juridice ai purtat intre timp ? cate dusuri ai facut ? de cate ori ai mancat ? cata bere ai baut ? cat timp liber ai avut ? cu cate fete te-ai intalnit ? cate cauze, in instanta, ai sustinut ? cate ore ai dormit ? cate ai meditat ? de cate ori ai deschis televizorul ? cate filme ai vazut ? ai vizitat SIAB ? ai luat salariul ? ca ai facut cu banii ? cate perechi de sosete ai ?

Propun sa facem un formular-tip de activitati pe care fiecare membru marcant al acestui forum... sa-l completeze inainte de plecare .. precum si la intoarcere. Formularul se va completa pt. orice neaccesare a forumului mai mare de 48 de ore. Acest formular va veni atat in sprijinul membrilor marcanti cat si in sprijinul celorlalti membri-fan.
Supun acest proiect la vot !
Deci... votati !
Se pare ca al nostru El Presidente, democratic si liber ales, isi luase o ... mica greva. eu unul chiar ma bucur pentru ca a revenit.
Gavril, parca ai fi o soacra sacaitoare (scuza pleonasmul). :-D :-D :-D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests