REFERITOR instiintare plata ...

Titlul Executoriu, Instanta de Executare, Contestatia la Executare, Executarea Silita, Sechestrul Judiciar
Post Reply
SORIN CALEA

REFERITOR instiintare plata ...

Post by SORIN CALEA » 18 Oct 2013, 09:33

buna ziua,

azi 18 octombrie 2013 am primit un plic prin care mi se spune ca TREBUIE sa platesc suma de 157,28 lei -consecinta a nerespectarii contractului cu Romteleocom!!!
Eu nu am nicio datorie fata de Romtelecom, STIU doar ca am dovedit cu acte ( au trecut atatia ani!!!) ca EU NU LOCUIAM LA ACEA ADRESA, si anume STR. BANU MARACINE, BL. E12, SC.C , AP.1...IN AUGUST 2003 AM VANDUT acel apartament numitului DINESCU GHEORGHE, si acel numar de tel.0248/721486 a ramas acolo.
Am primit (cred) prin 2006 o scrisoare adusa de un fost vecin , prin care mi se spunea ca am datorii ( abonament neplatit!!). Am trimis pe fax si pe mail dovada ca nu mai locuiesc acolo din 2003 si ....acum dupa atatia ani PRIMESC IAR UN DOCUMENT aiurea...
NU AM DE CE SA PLATESC !! Daca s-a vorbit de la acel telefon , puteti foarte simplu sa puneti sa plateasca pe proprietar< DINESCU GHEORGHE, cu aceasi adresa CURTEA DE ARGES, STR. BANU MARACINE, BL. E12, SC. C, AP.1

Cu stima,
ing. Sorin CALEA
0752.119.083

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests