Furt in in Germania

Sectiune destinata celor care isi cauta un avocat.
Post Reply
Alyg

Furt in in Germania

Post by Alyg » 14 May 2017, 11:03

Buna ziua ,ma adresez dumneavoastră intr-o situație disperata ,eu locuiesc provizoriu in Germania de 2ani împreuna cu prietena mea cu care sunt împreuna de 10 ani între timp am adus-o și pe sora mea la mine sa lucreze după ceva timp a cunoscut un băiat pe internet și după o lunga perioada l-a chemat aici și pe el sa lucreze ca lucrător pizza la restaurantul unde lucra și ea toată buna și frumoase pana acum trei zile când știind ca noi avem niște economi strânse in jur de 20 de mi de euro pe care la sfârșitul acestei luni urma sa mergem acasa sa achitam casa la care avem un precontract și termenul de 15 Iunie pt a achita ... acum trei zile au fugit amândoi cu banii ( locuiau cu noi ) putem da de ei in nici un fel ,și-au închis toate rețelele de socializare orice mijloc de a putea lua leg cu ei ,suntem disperați nu avem nici o pista ... am aflat ca sunt in România ,am luat legătura cu mama băiatului și a spus ca trebuie sa ajungă in România asta a doua zi de la întâmplare ei luând leg cu mama lui bănuiesc ca au anunțat.to ca vin acasa ,mama băiatului nu colaborează ,pur și simplu nu vrea sa audă de nmc ,aici am făcut plângere la poliție ancheta este in desfășurare ... ei nu mai sunt aici sunt in România ... suntem Terminați ... pierdem tot și casa și economi ... tot nu știm ce sa facem dați-ne un sfat va rugam ... putem apela la politia romană in cazul acesta ?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests