Are vre un drept un tata inexistent in acte ?

Sectiune destinata celor care isi cauta un avocat.
Post Reply
Alexa

Are vre un drept un tata inexistent in acte ?

Post by Alexa » 30 Mar 2017, 21:26

Buna ziua numele meu este alexa si as dori sa ma lamuriti daca se poate intr o problema.In urma unei relatii de concubinaj am o fetita de 1an si 5 luni spun am deoarece tatal nu a recunoscuto fiind incarcerat in franta .a venit acasa stand cam tre luni de zile in alcool si tigari in acest timp eu intretineam copilul eu avan si o fetita mai mare deci propriun zis intretineam si casa si copii .ulterior mia spus ca pleaca in anglia sa si gaseasca de munca ce e drept sia gasit sa angajat pe post de proxenet eu cand am aflat acest lucru am incercat sa limitez toate contactele cu el la 0 iam spus sa nu mai imi trimita bani sa nu ma mai caute si mi am schimbat si numarul de telefon acum intrebarile mele ar fii ce autoritate poate el sa si exercite asupra copilului in acest caz avand in vedere ca nici nu exista in certificatul de nastere ? Si as dori sa stiu care e cea mai buna varianta pentru a tine acest om departe de mine si de copii ! Nu stiu ce alte ideei ar mai putea avea de la proxenetism la droguri sau io mai stiu cert e ca vreau sa stea cat mai departe de mine si de copii cu ar trebui sa procedez legal va multumesc

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests