speta 5 ani pe rol,schimbare adresa rezident

Discutii privind Dreptul Civil, Noul Cod Civil si Noul Cod de Procedura Civila
Post Reply
xojon

speta 5 ani pe rol,schimbare adresa rezident

Post by xojon » 19 Dec 2010, 22:34

Multi dintre dvs. sper sa va amintiti de speta mea,de 5-6 ani ma judec cu fostul primar care mi-a ocupat abuziv o suprafata de teren intravilan,in ianuarie-februarie trebuie sa am primul termen la prima instanta,deoarece dosarul este trimis pentru rejudecare,intrebarea mea:
-in momentul de fata eu ma aflu in Londra,pot cere instantei sa fiu citat la ,,noua adresa",intreb asta si in ideea cheltuielilor de judecata deoarece vreau si trebuie sa fiu prezent la diferite termene si pentru punerea la punct a unor acte,va rog si va multumesc anticipat,cine ma poate ajuta cu mai multe informatii rog pe email: ion261171@yahoo.com sau un simplu bip 00447940460440 si va sun eu imediat ,VA MULTUMESC! :sampanie:
SARBATORI FERICITE

angel

Re: speta 5 ani pe rol,schimbare adresa rezident

Post by angel » 19 Dec 2010, 23:38

s-a oferit vulpacris :cafea: sa va ajute...v-a dat si adresa de email.... :roll: :roll:

xojon

Re: speta 5 ani pe rol,schimbare adresa rezident

Post by xojon » 20 Dec 2010, 00:46

:floare: , :floare: :floare: ,Stimata Angel,multumesc si o mare placere sa va revad in topic,am incercat si prin alti colegi deoarece dl Vulpacris cred ca este f. ocupat sau cine nu este ocupat mai ales acum in preajma sarbatorilor,va multumesc si totusi mai astept raspuns si de la altcineva sau cine are timp sa-mi raspunda,....!
SARBATORI FERICITE :sampanie: !!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests