este TULBURARE DE POSESIE SAU OCUPARE ABUZIVA-VA ROG?

Discutii privind Dreptul Civil, Noul Cod Civil si Noul Cod de Procedura Civila
Post Reply
xojon

este TULBURARE DE POSESIE SAU OCUPARE ABUZIVA-VA ROG?

Post by xojon » 14 May 2010, 22:28

Va rog,multi dintre dvs.,cunoaste-ti speta mea,dar ma repet pentru f.multii noi intrati,de 5 ani ma judec cu fostul primar care mi-a ocupat o suprafata de teren intravilan, vecina cu suprafata lui de teren unde si-a construit casa si anexe...
Fostul primat m-a dat in judecata sa-mi anuleze titlul de proprietate,de aceea ma judec de 5 ani,in urma a 3 expertize topo-cadastrale si a unei hotarari definitive-irevocabile ca titlul meu este valabil,inca nu sunt in posesia terenului deoarece am,inca pe rol,o actiune in recurs care 100% trebuie sa o castig,dupa terminarea si ultimei spete si hotararii a-2-a ca titlul este perfect valabil CE ACTIUNE TREBUIE SA DESCHID SA DOVEDESC CA ESTE OCUPARE ABUZIVA-spun aceasta deoarece f.primar are in titlul lui de proprietate 7200mp iar expertizele i-au gasit imprejmuit 13200 mp,in aceasta suprafata fiind inclusa si cea de 5900 mp a mea?
Rog,daca cineva are bunavointa sa ma ajute dau adresa mea de email si telefon(nr.de Anglia,doar un bip si va sun eu imediat): ion261171@yahoo.com ,00447940460440-multumesc f. mult!!!? :vin:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests