Avocatura
PENTRU AVOCATI:
construieste-ti afacerea
HOME
STIRI
ANALIZA INTERVIU SFATUL EXPERTULUI
LEGISLATIE
FORUM AVOCATI CONTACT

Autentificare

TRIMITE INTREBAREA TA

Autor Mesaj
11 Dec 2012, 13:56
Datele de contact sunt accesibile doar avocatilor inregistrati!
Vrei sa te inregistrezi ca avocat?
Buna ziua ! am si eu o nelamurire in ceea ce priveste un credit de-al meu la Cetelem ! Am cumparat un laptop in iunie 2011 si ultima rata o am pe 15 ianuarie 2013
Am platit pana la data de 15 iulie ... am 5 rate in urma in valoare de 648 lei cu tot cu penalizari ! M-au sunat de la Cetelem si mi-au spus ca imi face poprire pe salariu , cu toate ca eu am cazut de acord sa platesc restanta in 2 rate , dar ei nici nu vor sa auda ! Imi pot opri banii din salariu ? sau asta e doar o amenintare de-a lor?
Cu respect ! Macinic Petrut !

RASPUNDE
 [ 1 mesaj/215 afisari ] 

Acceptand sa utilizati acest site, declarati in mod expres si implicit ca sunteti de acord cu Termenii si Conditiile impuse de SC CND LEGALIS SRL. Preluarea si reproducerea informatiilor si imaginilor publicate pe site-ul www.avocatura.com se poate face doar cu respectarea Termenilor si Conditiilor. SC CND LEGALIS SRL este operator de date cu caracter personal inscris in registrul de evidenta a prelucrarilor de date cu caracter personal sub nr. 20896 si nr. 21292. © Copyright SC Avocatura.com SRL 2005-2010 ©   Copyright SC CND LEGALIS SRL 2011