|
Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active
|
Pagina 1 din 1
|
[ 4 mesaje/731 afisari ] |
|
|
| Autor |
Mesaj |
|
norocel
|
Subiectul mesajului: O romanca a batut Harvardul ... Scris: 13 Apr 2007, 16:25 |
|
| Membru de baza |
 |
Membru din: 15 Oct 2004, 13:00 Mesaje: 3388 Localitate: Deva
|
Georgiana Ianus, studenta a Facultatii de Drept din cadrul Universitatii Bucuresti (UB), i-a convins pe judecatorii de la Maastricht (Olanda) ca poate pleda mai bine decat tinerii de la Harvard. Intr-o competitie internationala de drept comunitar, care a avut loc luna trecuta, ea a ocupat locul I, surclasandu-l pe concurentul de la celebra universitate americana. Echipa Romaniei s-a clasat pe locul III, dupa SUA (Harvard) si Suedia (Stockholm). 
|
|
| Sus |
|
 |
|
valic
|
Subiectul mesajului: Scris: 13 Apr 2007, 20:49 |
|
|
|
|
| Sus |
|
 |
|
meri
|
Subiectul mesajului: Scris: 15 Apr 2007, 08:17 |
|
| Membru activ |
 |
Membru din: 22 Iul 2005, 13:00 Mesaje: 186
|
|
Oau! Ma bucur, cand aud astfel de vesti. Sa mai zica cineva ca romanii nu reusesc, atunci cand isi pun ceva in minte.
|
|
| Sus |
|
 |
|
medeea
|
Subiectul mesajului: Scris: 11 Mai 2007, 06:10 |
|
| Membru activ |
 |
Membru din: 07 Dec 2004, 13:00 Mesaje: 258
|
felicitari! ma bucur sa aud asta, insa dincolo de competitie spiritul de echipa trebuie sa primeze peste orice nnbarierann nationala. :)
e loc de opinie contrara 
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
Pagina 1 din 1
|
[ 4 mesaje ] |
|
|
Puteţi scrie subiecte noi în acest forum Puteţi răspunde subiectelor din acest forum Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
|
|
|
|
|
Utilizatori online: 41 utilizatori neinregistrati
|
|